Pousada Nick Flor Orquidea 1
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Naast toegang tot natuurgebieden als het Praca do Cruzeiro op 3 km afstand, biedt Pousada Nick Flor Orquidea 1 Ubatuba van 40 vierkante meter een zwembad. De 1-badkamer villa biedt gasten draadloos internet en gratis priveparkeerplaatsen, en ligt binnen 10 minuten rijden tot het Tamar Project.
Gasten het Walvisplein op 3,1 km verderop vinden en het centrum van Ubatuba binnen 20 minuten te voet bereiken. Projeto TAMAR Ubatuba is binnen 15 minuten rijden tot de gesitueerde in Ubatuba Pousada Nick Flor Orquidea 1 gesitueerd. Dit vakantiehuis bevindt zich op 3,2 km van gezinsvriendelijke plaatsen zoals het Ubatuba aquarium.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.
Gasten kunnen profiteren van een complete keuken compleet met een koelkast. Bar Do Gordo ligt binnen een paar straten van deze accommodatie en biedt Braziliaanse gerechten aan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ubatuba Aquarium3,2 km
- Praia Grande4,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos133 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Nick Flor Orquidea 1?
Gasten van Pousada Nick Flor Orquidea 1 kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Pousada Nick Flor Orquidea 1 kun je aanbevelen?
Gasten van Pousada Nick Flor Orquidea 1 kunnen eten in Bar Do Gordo restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Wat is de capaciteit van Pousada Nick Flor Orquidea 1?
Tot 4 personen kunnen verblijven in Pousada Nick Flor Orquidea 1. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Dit vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Pousada Nick Flor Orquidea 1?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Ubatuba zijn het Walvisplein en het strand Tenorio, die respectievelijk op 3 en 5 km van Pousada Nick Flor Orquidea 1 liggen. Daarnaast is het Praca do Cruzeiro (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.